momomaus

vstúpte
vstúpte
syr
syr
chlieb a pečivo
chlieb a pečivo
ovocie
ovociezelenina
zelenina
bistro
bistro
bistro-food, made 100% from biological products
bistro
mäsiar
mäsiar

viac fotiek ? –> galeria


Vitajte v MOMO

v naozaj reálnom bio obchodeOtváracie hodiny:
pondelok- piatok  od 8:00 do 20:00 v sobotu do 18:00
Kontakt: tel. 0049 -telef. predvoľba pre Nemecko,
228 -tel. predvoľba do Bonnu (pre volajúcich z Nemecka 0228), 462 765 -predajňa MomoMomo je
predajňa zdravej výživy prvej hodiny a starej školy.
Prva hodina znamená prirodzený a pomalý rast - biodynamicky sa dostáva k jadru veci.
Stará škola (Old school) znamená veľké nároky na sortiment a cieľavedomé konanie ľudí pre zabezpečenie produktu - zabezpečenie zdrojov pre výrobu produktu a efektívne využívanie kapacít.
Priority:
Pri našej práci je dôležitý výber, sviežosť, zdravie a kvalita produktu, ako aj regionalita, ekológia, životné prostredie a ine principy, ktoré od našeho vzniku dodržiavame
V praxi to znamena-
naša predajňa má 600m2, integrované je tu bistro, biomäsiar a zásielková služba. Ponúkame okolo 6000 produktov- (ktoré si nazov ekologické v čo najväčšej miere zaslúžia-), predovšetkým čerstvé potraviny- 250 druhov syrov, pečivo zo 6 regionálnych pekárni, pestrý sortiment mliečnych výrobkov, najlepšiu ponuku ovocia a zeleniny v širokom regionálnom okruhu. Ďalej ponukame široký výber naších regionálnych partnerov, ako aj priekopnikov organickej výživy, pestrú paletu kvalitných kozmetických a toaletných potrieb, domácich a záhradkárskych potrieb.

Na našej  internetovej momostránke najdete množstvo informácii, ale ešte zďaleka to nie je všetko. Analogovou navštevou nikto neprejde, pretože MOMO sa musi vnímať všetkými zmyslami- vidieť, cítiť, ovoňať,- jednoducho zažiť.
 
kindly translated by our momo-Zuza

 


 
pozri na youtube:
–> momovideo 01
–> momovideo 02
- optimised 4 firefox, safari, opera;
InternetExplorer put in trash.
- activateJavaScript.
do not block popups (if U want to enjoy the pics):
- pdf will be opened in new windows
clic on some pics may cause their enlargement

momo-raoul
• Suche •  nach oben •  Downloads •  Impressum


keywords: momo, bioladen, biomarkt, biokiste, bio kiste, bio produkte, bio super markt, bonn, beuel, biomilch, getreidemühle, bio fleisch, bio fair trade, fairer handel, fairer kaffee, gemüse abo, bioprodukte, bio obst, perfekt, professionell, naturkostladen, bio über le bens mittel, natur kosmetik, grüne kiste, abo kiste, gemüse kiste, bio siegel, bio rezepte, vegan, vegetarisch, biotofu, biobier